Zfish Zátěž Tribomb Lead – Gramáž 70g

Model zátěže "Tribomb Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž je ideální pro daleké nahazování, navíc je těžiště olova posunuté... více informací »
Zfish Zátěž Tribomb Lead - Gramáž 70g
Značka: Zfish
32 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Tribomb Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž je ideální pro daleké nahazování, navíc je těžiště olova posunuté...

Model zátěže „Tribomb Lead“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž je ideální pro daleké nahazování, navíc je těžiště olova posunuté tak, aby i přes jeho vynikající aerodynamické vlastnosti byla také maximálně využitá jeho celková hmotnost pro zaseknutí ryby. Lze zaklipovat do závěsky a nebo použít také jako koncové olovo pro helikoptérovou montáž!. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti! Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 70g až do 110g Nejprodávanější výrobek máte možnost získat bezprostředně tady na našich stránkách ve známé kategorii rybářská závaží. Vyberte si unikátní kusy z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. Oblíbená značka Zfish nabízí kvalitní zboží Přesvědčte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Zfish. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Zfish Zátěž Tribomb Lead - Gramáž 70g originál od výrobce Zfish je k sehnání aktuálně za outletovou cenu. Právě teď za cenu 32 Kč.