Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 120g

Model zátěže "Horizon Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je... více informací »
Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 120g
Značka: Zfish
44 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Horizon Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je...

Model zátěže „Horizon Lead“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je vhodné i do menších proudů či na menší hrany, kde jiná olova vhodná na nahazování selhávají. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti! Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 40g až do 120g

 
Kvalitní a žádaný produkt jde získat v pohodě na webu ve známé kategorii rybářská závaží. Pořiďte si unikátní produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! V očích zákazníků populární značka Zfish pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené kousky značky Zfish. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento zlevněný výrobek Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 120g od výrobce s dobrým jménem Zfish jednoduše naleznete právě teď u nás za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 44 Kč.