Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 100g

Model zátěže "Horizon Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je... více informací »
Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 100g
Značka: Zfish
41 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Horizon Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je...

Model zátěže „Horizon Lead“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž  vhodná především na daleké nahazování. Díky šestihrannému tvaru je vhodné i do menších proudů či na menší hrany, kde jiná olova vhodná na nahazování selhávají. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti!
Hlavní charakteristické znaky:

dokonalé dílenské zpracování
velmi kvalitní povrchová úprava
pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek
bezkonkurenční poměr ceny a kvality
dostupné v hmotnostech od 40g až do 120g

 
Ve slevě produkt Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: je k dispozici prostě na našich stránkách umístěný v kategorii rybářská závaží. Vyberte si ostatní výrobky z této oblíbené sekce za nejlepší ceny!

Tento velmi oblíbený kus Zfish Zátěž Horizon Lead Gramáž: 100g od dodavatele zboží Zfish máte možnost najít aktuálně na webu extra se slevou! Nyní za 41 Kč.