Zfish Zátěž Gripper Lead – Gramáž 80g

Model zátěže "Gripper Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s vystupujícími tupými hroty osazena vysokopevnostním obratlíkem.... více informací »
Zfish Zátěž Gripper Lead - Gramáž 80g
Značka: Zfish
38 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Gripper Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s vystupujícími tupými hroty osazena vysokopevnostním obratlíkem....

Model zátěže „Gripper Lead“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s vystupujícími tupými hroty osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na stojaté i tekoucí vodě. Díky svému tvaru výborně sedí i při chytání na hranách a v silném proudu. Jeho plochý tvar také minimalizuje zapadnutí do bláta. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti!
Hlavní charakteristické znaky:

dokonalé dílenské zpracování
velmi kvalitní povrchová úprava
pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek
bezkonkurenční poměr ceny a kvality
dostupné v hmotnostech od 60g až do 160g
Často hledaný produkt je k sehnání bez obtíží tu na webu zařazený v rubrice rybářská závaží. Nyní získáte ostatní zboží z této známé rubriky za internetové ceny. Značka Zfish dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment. A to ještě není vše.

Tento akční kus Zfish Zátěž Gripper Lead - Gramáž 80g od společnosti s úžasnou pověstí Zfish snadno najdete na našich stránkách za extra cenu. Nabídka od 38 Kč.