Zfish Zátěž Gripper In-Line Lead – Gramáž 60g

Model zátěže "Gripper In-Line Lead" značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava... více informací »
Zfish Zátěž Gripper In-Line Lead  - Gramáž 60g
Značka: Zfish
36 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Gripper In-Line Lead" značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava...

Model zátěže „Gripper In-Line Lead“ značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti!
Použijte pevnostní obratlík velikosti č.8 k tomu, abyste svojí koncovou montáž pevně zafixovali v těle olova. Při použití převleku proti zamotání Anti Tangle Silicone Sleeve dosáhnete maximální efektivity při nahazování a zároveň se vaše montáž nebude zamotávat. Těžiště olova je maximálně využité, aby jeho celková hmotnost co nejvíce napomohla zaseknutí ryby při záběru. Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 60g až do 150g in-line modely mají naše originální převleky a trubičky, do kterých perfektně pasují pevn. obratlíky vel. 8
Kvalitní a žádaný produkt Zfish Zátěž Gripper In-Line Lead můžete získat jednoduše tu na stránkách umístěný v kategorii rybářská závaží. Nyní najdete vyjímečné produkty z této sekce za výhodnou cenu! Známý výrobce Zfish svým zákazníkům dodává špičkové zboží. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na více skvělých produktů značky Zfish. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Zfish Zátěž Gripper In-Line Lead - Gramáž 60g od výrobce s mnohaletou tradicí Zfish lze pořídit zde teď právě za akční cenu. V akci za 36 Kč.