Zfish Zátěž Grippa Lead – Gramáž 140g

Model zátěže "Grippa Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s dírou uprostřed a s vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo... více informací »
Zfish Zátěž Grippa Lead  - Gramáž 140g
Značka: Zfish
49 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Grippa Lead" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s dírou uprostřed a s vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo...

Model zátěže „Grippa Lead“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž s dírou uprostřed a s vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na stojaté i tekoucí vodě. Díky svému tvaru výborně sedí i při chytání na hranách a v silném proudu. Jeho plochý tvar také minimalizuje zapadnutí do bláta. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti! Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 60g až do 170gČasto hledaný kus Zfish Zátěž Grippa Lead – Gramáž 140g najdete přímo tady a teď na našem webu umístěný v rubrice rybářská závaží. Nyní si můžete vybrat další produkty z této známé sekce za skvělou cenu.

Výjimečný výrobek Zfish Zátěž Grippa Lead - Gramáž 140g od společnosti Zfish jde sehnat zde za výhodnou cenu. Právě teď za cenu 49 Kč.