Zfish Zátěž Flat Pear Lead – Gramáž 80g

Model zátěže "Flat Pear" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na... více informací »
Zfish Zátěž Flat Pear Lead - Gramáž 80g
Značka: Zfish
38 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Flat Pear" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na...

Model zátěže „Flat Pear“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na stojaté i tekoucí vodě. Díky svému tvaru výborně sedí i při chytání na hranách a v silném proudu. Jeho plochý tvar také minimalizuje zapadnutí do bláta. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti! Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 40g až do 120g Kvalitní a žádaný produkt Zfish Zátěž Flat Pear Lead – Gramáž 80g seženete snadno tady na webu v populární kategorii rybářská závaží. Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Zfish. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Zfish vám může nabídnout kvalitní sortiment.

Tento velmi oblíbený produkt Zfish Zátěž Flat Pear Lead - Gramáž 80g od společnosti s předním postavením na trhu Zfish máte možnost pořídit již dnes za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 38 Kč.