Zfish Zátěž Flat Pear Lead – Gramáž 60g

Model zátěže "Flat Pear" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na... více informací »
Zfish Zátěž Flat Pear Lead - Gramáž 60g
Značka: Zfish
32 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Flat Pear" značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na...

Model zátěže „Flat Pear“ značky Zfish je kaprařská závěsná zátěž osazena vysokopevnostním obratlíkem. Nejoblíbenější olovo na vyvážení na stojaté i tekoucí vodě. Díky svému tvaru výborně sedí i při chytání na hranách a v silném proudu. Jeho plochý tvar také minimalizuje zapadnutí do bláta. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti! Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava pevnostní obratlíky u závěsných modelů pasují na všechny typy závěsek bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 40g až do 120g Akční kousek Zfish Zátěž Flat Pear Lead – Gramáž jde nakoupit nyní u nás zařazený v kategorii rybářská závaží! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Značka Zfish svým zákazníkům dodává top produkty.

Oblíbený a akční produkt Zfish Zátěž Flat Pear Lead - Gramáž 60g od výrobce se skvělou pověstí Zfish máte možnost nakoupit právě teď v nabídce extra výhodně. Zrovna teď v akci za 32 Kč.