Zfish Zátěž Flat Pear In-Line Lead – Gramáž 60g

Model zátěže "Flat Pear In-Line Lead" značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava... více informací »
Zfish Zátěž Flat Pear In-Line Lead  - Gramáž 60g
Značka: Zfish
36 Kč
Ověřit dostupnost
Model zátěže "Flat Pear In-Line Lead" značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava...

Model zátěže „Flat Pear In-Line Lead“ značky Zfish je ideální pro dosažení maximální efektivity při nahazování. Speciální povrchová úprava napomáhá dlouhé životnosti. Jeho bahnitá barva se hodí pro většinu typů dna na všech vodách, kde s nimi budete lovit! Jednotlivé tvary zátěží Zfish vynikají svými přednostmi pro nejrůznější příležitosti!
Použijte pevnostní obratlík velikosti č.8 k tomu, abyste svojí koncovou montáž pevně zafixovali v těle olova. Při použití převleku proti zamotání Anti Tangle Silicone Sleeve dosáhnete maximální efektivity při nahazování a zároveň se vaše montáž nebude zamotávat. Těžiště olova je maximálně využité, aby jeho celková hmotnost co nejvíce napomohla zaseknutí ryby při záběru. Hlavní charakteristické znaky: dokonalé dílenské zpracování velmi kvalitní povrchová úprava bezkonkurenční poměr ceny a kvality dostupné v hmotnostech od 60g až do 120g in-line modely mají naše originální převleky a trubičky, do kterých perfektně pasují pevn. obratlíky vel. 8 Oblíbený a kvalitní produkt Zfish Zátěž Flat Pear In-Line Lead – Gramáž 60g můžete najít jednoduše tady u nás umístěný v rubrice rybářská závaží! Nyní koupíte ještě podobné kusy z naší sekce ve výhodné akci!

Výjimečný a žádaný výrobek Zfish Zátěž Flat Pear In-Line Lead - Gramáž 60g originál od výrobce Zfish jednoduše můžete pořídit právě teď za akční cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 36 Kč.