Zfish Pelety Halibut Pellets 20mm 1kg

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. ZFISH Halibut... více informací »
Zfish Pelety Halibut Pellets 20mm 1kg - Strawberry-Banana
Značka: Zfish
85 Kč
Ověřit dostupnost
ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. ZFISH Halibut...

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování.

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. Tyto pelety jsou vyrobeny z kvalitních přísad jako rybí moučka, sojová moučka a rybí tuk a poměrně rychle začnou uvolňovat silná aromata a zanechávat atraktivní pachovou stopu, která dokáže přilákat ryby i z širšího okolí a tak se brzy na vašem krmném míste objeví spousta zvědavých ale hlavně hladových ryb a úlovek na sebe nenechá dlouho čekat.

  • Průměr pelet 20mm
  • Dodáváno v 5-ti oblíbených příchutích – snadný výběr dle ročního období a revíru
  • Silná a stabilní aromata, která ryby prostě milují a zvyšují jejich chuť a zvědavost
  • Hmotnost balení 1 Kg


Kvalitní a oblíbený produkt Zfish Pelety Halibut Pellets 20mm jde pořídit pohodlně tu na našich stránkách zařazený v kategorii pelety! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Známý výrobce Zfish vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty.

Levný výrobek Zfish Pelety Halibut Pellets 20mm 1kg od našeho předního výrobce Zfish snadno seženete na našich stránkách teď právě levně! Právě nyní za skvělou cenu 85 Kč.