Zfish Pelety Halibut Pellets 14mm 1kg

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. ZFISH Halibut... více informací »
Zfish Pelety Halibut Pellets 14mm 1kg - Strawberry-Banana
Značka: Zfish
89 Kč
Ověřit dostupnost
ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. ZFISH Halibut...

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování.

ZFISH Halibut Pellets je naše NOVÁ řada pelet. Tyto pelety s dírkou jsou vhodné jak na samotný lov tak samozřejmě i k zakrmování. Tyto pelety jsou vyrobeny z kvalitních přísad jako rybí moučka, sojová moučka a rybí tuk a poměrně rychle začnou uvolňovat silná aromata a zanechávat atraktivní pachovou stopu, která dokáže přilákat ryby i z širšího okolí a tak se brzy na vašem krmném míste objeví spousta zvědavých ale hlavně hladových ryb a úlovek na sebe nenechá dlouho čekat.

  • Průměr pelet 14mm
  • Dodáváno v 5-ti oblíbených příchutích – snadný výběr dle ročního období a revíru
  • Silná a stabilní aromata, která ryby prostě milují a zvyšují jejich chuť a zvědavost
  • Hmotnost balení 1 Kg


Akční produkt Zfish Pelety Halibut Pellets 14mm je k dispozici v pohodě tady na webu umístěný v rubrice pelety! Nyní můžete získat zlevněné produkty z naší sekce za super cenu.

Tento skvělý výrobek Zfish Pelety Halibut Pellets 14mm 1kg od výrobce se zárukou kvality Zfish máte možnost pořídit ještě dnes za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 89 Kč.