Zfish Olovo Paste Bomb IN-Line Lead

Nové speciální zátěže určené pro obalovací těsta a pasty pro zvýšení aktraktivity krmného místa. Skvělá in-line (průběžná) zátěž, do... více informací »
Zfish Olovo Paste Bomb IN-Line Lead
Značka: Zfish
44 Kč
Ověřit dostupnost
Nové speciální zátěže určené pro obalovací těsta a pasty pro zvýšení aktraktivity krmného místa. Skvělá in-line (průběžná) zátěž, do...

Nové speciální zátěže určené pro obalovací těsta a pasty pro zvýšení aktraktivity krmného místa. Skvělá in-line (průběžná) zátěž, do které se dá snadno namačkat obalovací pasta nebo boilies těsto. Jednoduše přiláká ryby ke krmení, kterým nezbývá nic jiného než pozřít vaši nástrahu nacházející se v těsné blízkosti zátěže. Toto již bylo ověřeno anglickými rybáři a zaručuje Vám až o 80% větší úspěšnost než běžné kaprové zátěže. Na zátěži je použita speciální matná černá barva, která drží i při sebevětším nahazování do kamenitého terénu. Do zátěže přesně pasují naše pevnostní obratlíky Extra Carp vel.8 nebo rychlovýměnné obratlíky vel.8 pro rychlou výměnu návazce.
Dostupné varianty: 40g,60g,80g,100gTento výjimečný produkt Zfish Olovo Paste Bomb IN-Line Lead je k dostání aktuálně u nás zařazený v kategorii rybářská závaží. Nyní koupíte akční kousky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Super kus Zfish Olovo Paste Bomb IN-Line Lead od naší známé značky Zfish snadno můžete sehnat zde nyní opravdu levně! Teď v akci 44 Kč.