Zfish CSL Booster Promix 500ml

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění... více informací »
Zfish CSL Booster Promix 500ml - Oliheň - Krill
Značka: Zfish
139 Kč
Ověřit dostupnost
CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění...

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění krmného boilies, pelet, ale také například partiklu.

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění krmného boilies, pelet, ale také například partiklu. Základ CSL Boosterů tvoří CSL (Corn Steep Liquid), který je vyráběn fermentací kukuřičných zrn té nejvyšší kvality, aby bylo dosaženo optimálního složení aminokyselin. Jedná se o výrazně vonící tekutou potravu, která se nesmazatelně zapsala mezi nejúčinnější kapří atraktory jednoduše proto, že ji kapři milují! Naším exkluzivním dodavatelem CSL je nadnárodní farmaceutická společnost, která tyto produkty také využívá ve výrobních procesech při výrobě léčiv.

CSL boostery v balení 500ml nabízíme v sedmi příchutích. Doporučujeme v kombinaci s naším krmným boilie MEGAMIX.

Náš tip:

Vložte 1kg boilies do plastového kbelíku. Protřepejte CSL Booster stejné příchutě a nalejte asi 150 ml na boilies. Všechnu tekutinu nechte nasáknout do boilies nebo zaschnout na povrchu. Během tohoto procesu občas protřepejte. Po úplném zaschnutí opět zalijte cca 50 ml Boosteru a opět nechte zaschnout. Takto jednoduše si připravíte vysoce atraktivní nástrahu, která vás nezklame!

Unikátní a oblíbený výrobek Zfish CSL Booster Promix naleznete právě u nás v rubrice dipy, booster! Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této sekce za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kousky značky Zfish. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka Zfish svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky A tady je důkaz!

Tento kvalitní a levný výrobek Zfish CSL Booster Promix 500ml od společnosti s předním postavením na trhu Zfish jde sehnat momentálně za super cenu! Právě teď za cenu 139 Kč.