Zfish Boilie Jehla Needle 7cm

Inovativní tenká, avšak velmi odolná jehla se západkou a pohodlnou rukojetí. Vhodná pro nastražování boilies nebo partiklu. Kvalitní a oblíbený... více informací »
Zfish Boilie Jehla Needle 7cm
Značka: Zfish
35 Kč
Ověřit dostupnost
Inovativní tenká, avšak velmi odolná jehla se západkou a pohodlnou rukojetí. Vhodná pro nastražování boilies nebo partiklu. Kvalitní a oblíbený...

Inovativní tenká, avšak velmi odolná jehla se západkou a pohodlnou rukojetí. Vhodná pro nastražování boilies nebo partiklu. Kvalitní a oblíbený produkt Zfish Boilie Jehla Needle pořídíte již dnes u nás v rubrice rybářské návnady! Najděte si ještě ostatní výrobky z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený výrobce Zfish dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Zfish. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční kus Zfish Boilie Jehla Needle 7cm s osvědčenou značkou Zfish jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 35 Kč.