Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock

Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním Rod Sock... více informací »
Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock - 4 cm
Značka: Zeck
415 Kč
Ověřit dostupnost
Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním Rod Sock...

Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním

Rod Sock jsou vyrobeny z rychleschnoucího a odolného textilního materiálu. Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním. Konec vzájemného zamotání jednotlivých prutů při přepravě a rovněž se vyhnete nepříjemným zvukům klapání, když se Vám pruty navzájem dotýkají.

délka: 170 cm
průměr: 2,5 cm a 4 cm
barva: černá / oranžová
průměr 2,5 cm: Pitch Cast, Pro-Jerk, Vertic, Little Big Boss, Big Boss, Final Boss
průměr 4 cm: Swift, Pitch Cast, Pro-Jerk, Vertic, Little Big Boss, Big Boss, Final Boss
materiál: odolná, rychleschnoucí tkanina

Akční a ve slevě produkt Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock je k sehnání rovnou tady na našich stránkách umístěný v kategorii pásky, koncovky a příslušenství na pruty. Nyní najdete akční kousky z této populární sekce za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené zboží značky Zeck. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Zeck poskytuje velmi kvalitní zboží.

Tento žádaný výrobek Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock od společnosti s výborným jménem Zeck jde koupit právě teď v nabídce napořád výhodně! V akci za 415 Kč.