Zeck Nástraha na sumce CatSeeker Green

Přívlačová nástraha s variabilním způsobem uchycení, podle hloubky ve které má být vedena. Při přitahování využívá vysokofrekvenční vibrace... více informací »
Zeck Nástraha na sumce CatSeeker Green - 85g
Značka: Zeck
307 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačová nástraha s variabilním způsobem uchycení, podle hloubky ve které má být vedena. Při přitahování využívá vysokofrekvenční vibrace...

Přívlačová nástraha s variabilním způsobem uchycení, podle hloubky ve které má být vedena. Při přitahování využívá vysokofrekvenční vibrace k přilákání sumce. 

Přívlačová nástraha s variabilním způsobem uchycení, podle hloubky ve které má být vedena. Při přitahování využívá vysokofrekvenční vibrace k přilákání sumce. Daleké náhozy vám zajistí váha nástrahy a její aerodynamický tvar. Pro spolehlivý zásek je Cat Seeker opatřen kvalitním háčkem typu Lure Striker, který obyvkle stačí pro většinu situací. Pokud by se vám to zdálo málo, lze do přední části nástrahy umístit ještě jeden háček. 

  • vysoce frekvenční chod při pobídce směrem ode dna
  • atraktivní klesající fáze
  • dráždí i pasivní ryby
  • odolný vnější potah

Tento diskontní produkt máte možnost koupit rovněž na stránkách v populární kategorii třpytky. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší rubriky za rozumné peníze! U nás nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky Zeck. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Zeck Nástraha na sumce CatSeeker Green od společnosti s úžasnou pověstí Zeck máte možnost pořídit u nás teď za super cenu! Právě teď za cenu 307 Kč.