Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight - 9cm/7g/3ks
Značka: Westin
154 Kč
Ověřit dostupnost
ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný...

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat.

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat. Je vhodný pro všechny druhy přívlače. Pohybem imituje zraněnou a panikařící kořist, a tak na sebe útok dravce nenechá dlouho čekat.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Mohutné do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily

Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici aktuálně tady u nás v populární kategorii gumové ryby, twistery! Nyní můžete koupit podobné produkty z naší sekce za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Westin. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a kvalitní produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight od odblíbeného výrobce Westin snadno naleznete teď napořád výhodně. Nyní získáte od 154 Kč.