Westin Gumová nástraha ShadTeez Fireflake

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Fireflake - 9cm/7g/3ks
Značka: Westin
154 Kč
Ověřit dostupnost
ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný...

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat. Je vhodný pro všechny druhy přívlače. 

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat. Je vhodný pro všechny druhy přívlače. Pohybem imituje zraněnou a panikařící kořist, a tak na sebe útok dravce nenechá dlouho čekat.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Mohutné do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily


Tento žádaný produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez Fireflake lze nakoupit bezprostředně tu na stránkách v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery. Najděte si vyjímečné produkty z této rubriky na pár kliknutí! Přední dodavatel Westin nabízí vynikající zboží. Přesvědčte se sami! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky Westin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Westin Gumová nástraha ShadTeez Fireflake od výrobce s dobrým jménem Westin snadno pořídíte právě trvale výhodně! Cena již od 154 Kč.