Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Red One 60g

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Red One 60g - 20mm
Značka: Starbaits
249 Kč
Ověřit dostupnost
Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops...

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies.

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Ideální nástraha na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a závodní rybolov.

  • Průměr: 14mm a 20mm 

Tento neodolatelný produkt jde sehnat ještě tady na webu zařazený v kategorii trvanlivé boilie – hotovky! Vyberte si oblíbené výrobky z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato vyjímečná značka Starbaits má na skladě vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše.

Zcela unikátní produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Red One 60g od skvělého výrobce Starbaits snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 249 Kč.