Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g - 20mm
Značka: Starbaits
249 Kč
Ověřit dostupnost
Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops...

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies.

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Ideální nástraha na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a závodní rybolov.

  • Průměr: 14mm a 20mm 


Kvalitní a žádaný produkt můžete najít bez problémů tady na webu v kategorii vyvážené boilies! Nyní můžete najít zlevněné výrobky z naší sekce za super peníze. Věhlasná značka Starbaits dlouhodobě prodává vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Starbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Super produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g od značky se skvělou pověstí Starbaits můžete získat v naší online nabídce za příznivou cenu! Ve skvělé akci za 249 Kč.