Starbaits Boilies SK30 1kg Průměr: 14mm

SK30 (oliheň a krill) Všechny receptury série CONCEPT obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat, barviv či jiných umělých... více informací »
Starbaits Boilies SK30 1kg Průměr: 14mm
Značka: Starbaits
399 Kč
Ověřit dostupnost
SK30 (oliheň a krill) Všechny receptury série CONCEPT obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat, barviv či jiných umělých...

SK30 (oliheň a krill)
Všechny receptury série CONCEPT obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat, barviv či jiných umělých ingrediencí. Jsou vyvinuté zejména na lov velkých kaprů.

SK30 je bezesporu nejpoužívanější recepturou mezi závodníky na těch nejtěžších kaprařských soutěžích. Tajemstvím účinnosti SK30 na dlouhodobějších výpravách nebo závodech je kombinace špičkové olihňovo-krillové směsi s unikátním přírodním olejem, který vyvolává u ryb potravní závislost, čímž lze dlouhodobě udržet rybu na krmném místě.
Složení:
– extrakt z olihně a krillu
– výběrové rybí moučky, aminokyseliny a rychle rozpustné proteiny
– unikátní přírodní olej vyvolávající potravní závislost
Období:
jaro, léto, podzim (teplejší voda)
Vnadění:
– možnost masivního vnadění
Selektivita ryb:
– univerzální nástraha na velké i menší kapry
Rychlost nástrahy:
– ideální na střední a delší výpravy (2 a více dnů) Tento akční a ve slevě produkt Starbaits Boilies SK30 1kg Průměr: 14mm můžete dostat přímo tu na stránkách umístěný v rubrice rybářské návnady! Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Populární dodavatel Starbaits pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty

Ve slevě tento produkt Starbaits Boilies SK30 1kg Průměr: 14mm od oblíbené značky se zárukou kvality Starbaits lze získat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za 399 Kč.