Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Squid & Pepper 60g

POP-UP Pro Squid&Pepperl - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Squid&Pepperl. Je plné přírodních látek, extraktu z... více informací »
Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Squid & Pepper 60g
Značka: Starbaits
229 Kč
Ověřit dostupnost
POP-UP Pro Squid&Pepperl - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Squid&Pepperl. Je plné přírodních látek, extraktu z...

POP-UP Pro Squid&Pepperl – plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Squid&Pepperl. Je plné přírodních látek, extraktu z olihně, tekutého výtažku z olihní a mořských živočichů doplněného o pepřový esenční olej. Výborné plovoucí vlastnosti. Balení obsahuje malý dip zdarma pro možnost ještě většího zvýšení atraktivity.
Nejprodávanější produkt Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Squid & Pepper 60g je k dostání jednoduše tu na našem webu ve známé kategorii rybářské návnady! Nyní najdete zcela nové výrobky z naší sekce za internetové ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Starbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Squid & Pepper 60g od výrobce s dobrým jménem Starbaits pořídíte bezpečně online za příznivou cenu. Levně za cenu 229 Kč.