Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Scopex & Krill 60g

POP-UP Pro Scopex&Krill - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Scopex&Krill. Je plné přírodních látek, extraktu z... více informací »
Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Scopex & Krill 60g
Značka: Starbaits
229 Kč
Ověřit dostupnost
POP-UP Pro Scopex&Krill - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Scopex&Krill. Je plné přírodních látek, extraktu z...

POP-UP Pro Scopex&Krill – plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie Pro Scopex&Krill. Je plné přírodních látek, extraktu z krillu, krillového tekutého výtažku, pálivého koření doplněného o sladké scopexové aroma. Výborné plovoucí vlastnosti. Balení obsahuje malý dip zdarma pro možnost ještě většího zvýšení atraktivity. Kvalitní a levný výrobek Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Scopex & Krill 60g seženete bezstarostně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice rybářské návnady! Připravili jsme jiné výrobky z této populární kategorie ve slevě. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Starbaits. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Starbaits Boilies Pop Up Probiotic Scopex & Krill 60g od značky se skvělou pověstí Starbaits máte možnost nakoupit ještě dnes ve výprodejové akci! Nyní zakoupíte za 229 Kč.