Starbaits Boilies Global Grap & Go Garlic 20mm 2,5kg

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na... více informací »
Starbaits Boilies Global Grap & Go Garlic 20mm 2
Značka: Starbaits
339 Kč
Ověřit dostupnost
Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na...

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na kratší výpravy a rychlé chytání, tak i na dlouhodobé zakrmování. Boilies po vhození do vody ihned začíná pracovat a lákat kapry.
 
PŘÍCHUŤ – ČESNEK Hodně oblíbený produkt Starbaits Boilies Global Grap & Go Garlic 20mm 2,5kg dostanete aktuálně tu na webu ve známé kategorii rybářské návnady! Nyní koupíte unikátní produkty z naší kategorie v bezva akci. Známý výrobce Starbaits pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další kousky od značky Starbaits. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Starbaits Boilies Global Grap & Go Garlic 20mm 2,5kg od skvělého a známého výrobce Starbaits jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Nyní získáte od 339 Kč.