Starbaits Boilie Probiotic Pro Blackberry

Receptura speciálně vyvinutá na co nejrychlejší přilákání ryb na krmné místo. Kombinuje vysokou atraktivitu olihňového extraktu a pepřového... více informací »
Starbaits Boilie Probiotic Pro Blackberry - 20mm 1kg
Značka: Starbaits
359 Kč
Ověřit dostupnost
Receptura speciálně vyvinutá na co nejrychlejší přilákání ryb na krmné místo. Kombinuje vysokou atraktivitu olihňového extraktu a pepřového...

Receptura speciálně vyvinutá na co nejrychlejší přilákání ryb na krmné místo. Kombinuje vysokou atraktivitu olihňového extraktu a pepřového esenčního oleje s výraznou světlou barvou, která rychle zaujme i apatické a méně aktivní ryby.

PRO BLACKBERRY (jahoda a černý rybíz)

Série PROBIOTIC boilies byla původně vyvinutá speciálně pro anglický trh hlavně na krátké výpravy a rychlý závodní rybolov. Díky těmto vlastnostem si však brzy získala enormní věhlas v celé Evropě.

Boilies s intenzivní sladkou vůní zralých jahod a omamným aroma černého rybízu. Ovocné receptury se opět vrací na scénu i v závodní kaprařině. Pro Blackberry kombinuje nejklasičtější ovocné aroma jahody a originální vůni černého rybízu pro vytvoření zcela nezaměnitelné příchutě.

Složení:

– originální Starbaits aroma černého rybízu a zralé jahody

– rychle rozpustný játrový prášek, betain a kvasnice

– minerály a oleje podporující apetit

Období:

– celoroční rybolov

Vnadění:

– bodové i masivní vnadění

Lokalita:

– bahnité i písčité dno

Selektivita ryb:

– univerzální nástraha na velké i malé kapry

Rychlost nástrahy:

– rychlá nástraha na krátké výpravy a závodní rybolov

Kvalitní a žádaný výrobek Starbaits Boilie Probiotic Pro Blackberry máte možnost sehnat přímo tady a teď na našem webu v rubrice trvanlivé boilie – hotovky. Nyní najdete jiné výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další produkty od výrobce Starbaits. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Starbaits Boilie Probiotic Pro Blackberry od společnosti s předním postavením na trhu Starbaits snadno najdete v naší aktuální nabídce za super cenu. Právě lze objednat jen za 359 Kč.