Starbaits Boilie Global Pineapple

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na... více informací »
Starbaits Boilie Global Pineapple - 20mm 2
Značka: Starbaits
339 Kč
Ověřit dostupnost
Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na...

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na kratší výpravy a rychlé chytání, tak i na dlouhodobé zakrmování.

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na kratší výpravy a rychlé chytání, tak i na dlouhodobé zakrmování. Boilies po vhození do vody ihned začíná pracovat a lákat kapry.

  • PŘÍCHUŤ – ANANAS

Výjimečný a žádaný produkt jde koupit právě teď tady na webu umístěný v kategorii trvanlivé boilie – hotovky. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Starbaits dlouhodobě nabízí špičkové výrobky

Unikátní a žádaný produkt Starbaits Boilie Global Pineapple od oblíbené značky Starbaits snadno naleznete právě teď v naší nabídce skutečně levně. V současnosti za 339 Kč.