Sonubaits Pelety Robin Red Feed Pellet 900g

Sonubaits Robin Red Feed Pellets jsou vysoce kvalitní, nízkotučné pelety z rybí moučky vylepšené o neuvěřitelně populární a efektivní Robin Red... více informací »
Sonubaits Pelety Robin Red Feed Pellet 900g - 8mm s dírou
Značka: Sonubaits
208 Kč
Ověřit dostupnost
Sonubaits Robin Red Feed Pellets jsou vysoce kvalitní, nízkotučné pelety z rybí moučky vylepšené o neuvěřitelně populární a efektivní Robin Red...

Sonubaits Robin Red Feed Pellets jsou vysoce kvalitní, nízkotučné pelety z rybí moučky vylepšené o neuvěřitelně populární a efektivní Robin Red příchuť.

Sonubaits Robin Red Feed Pellets jsou vysoce kvalitní, nízkotučné pelety z rybí moučky vylepšené o neuvěřitelně populární a efektivní Robin Red příchuť. Svěží, peprná vůně a chuť produktů Robin Red je již dlouho oblíbená ve světě lovu kaprů a v kombinaci s peletami Sonubaits máme vítěznou kombinaci.

K dispozici ve variantách 2, 4, 6mm bez dírky a 8mm, 14mm s dírkou, řada je ideální pro použití s ​​dalšími produkty z naší řady Robin Red nebo spolu s dalšími produkty Sonubaits.

Ve slevě tento produkt Sonubaits Pelety Robin Red Feed Pellet 900g od dodavatele zboží Sonubaits můžete najít na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Nabídky již od 208 Kč.