Sonubaits Nástraha Band’um Wafters Power Scopex

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a... více informací »
Sonubaits Nástraha Band'um Wafters Power Scopex - 8mm
Značka: Sonubaits
182 Kč
Ověřit dostupnost
Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a...

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží.

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží. Vhodné zejména pro lov na feeder nebo method feeder. Balení obsahuje 45 g „činek“. K dostání v několika příchutích a barvách.

Unikátní výrobek Sonubaits Nástraha Band'um Wafters Power Scopex od společnosti s předním postavením na trhu Sonubaits snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 182 Kč.