Sonubaits Method Mix Chocolate Orange Method Feeder 2kg

Vytvořili jsme krmení, které bude dobře držet na Method feederu, ať už nahazujete 20 nebo 80 metrů! Jeho lepkavá textura dělá připevnění ke... více informací »
Sonubaits Method Mix Chocolate Orange Method Feeder 2kg
Značka: Sonubaits
351 Kč
Ověřit dostupnost
Vytvořili jsme krmení, které bude dobře držet na Method feederu, ať už nahazujete 20 nebo 80 metrů! Jeho lepkavá textura dělá připevnění ke...

Vytvořili jsme krmení, které bude dobře držet na Method feederu, ať už nahazujete 20 nebo 80 metrů! Jeho lepkavá textura dělá připevnění ke krmítku Method jednoduchým úkolem pro každého rybáře.

Chocolate Orange Method Mix byl navržen s ohledem na Method Feeder Fishing.

Vytvořili jsme krmení, které bude dobře držet na Method feederu, ať už nahazujete 20 nebo 80 metrů! Jeho lepkavá textura dělá připevnění ke krmítku Method jednoduchým úkolem pro každého rybáře.

Mnoho krmení se na krmítko při lovu Method Feederem na dlouhé vzdálenosti prostě neuchytí, proto jsme vytvořili návnadu, která to dokáže.

Čokoládové aroma tohoto krmení vás zasáhne, jakmile otevřete sáček. Skvělá návnada jak ve vůni, tak v textuře a schopnostech chytat ryby, kterým kapr a F1 prostě neodolají!

Pomerančová skvrna procházející skrz návnadu Chocolate Orange pomůže přitáhnout pozornost ryb. Stejně jako použití jasnějších návnad na háček vám to pomůže rychle přitáhnout rybu do vašeho krmítka.

Chocolate Orange Method Mix je nejlepší při použití s ​​řadou návnad na háčky Sonubaits Chocolate Orange. Od Band’ums po Pop-up a dokonce i extrémně populární Sonubaits Chocolate Orange Wafter! S oranžovými a hnědými návnadami na háčky v jednom hrnci budete schopni rychle zjistit, zda ryby chtějí jasnou návnadu nebo přirozenější návnadu.

Pokyny pro míchání

Mix Chocolate Orange Method Mix je extrémně jednoduchý na míchání. Pro většinu rybolovných situací Method Feeder vyprázdněte 2kg pytel krmení do kulatého kbelíku, naplňte 2litrovou vaničku s návnadou vodou, nalijte ji na krmení a důkladně promíchejte, poté nechte 30 minut odpočinout, během této doby voda bude absorbována do návnady. Pak pro nejlepší výsledky; Chcete-li odstranit případné hrudky a vytvořit rovnoměrnou konzistenci, protáhněte návnadu hádankou a je připravena k použití.

Při lovu na slunci může návnada trochu vyschnout. Abyste tomu zabránili, můžete namíchanou krmnou směs přikrýt vlhkým ručníkem, nebo pokud vyschne, přidejte trochu vody a znovu promíchejte.


Nový kousek Sonubaits Method Mix Chocolate Orange dostanete jednoduše tady u nás v populární kategorii krmítkové směsi, method mixy. Nyní můžete získat jiné kousky z této populární sekce za skvělou cenu. Značka Sonubaits vyrábí top výrobky.

Tento výjimečný produkt Sonubaits Method Mix Chocolate Orange Method Feeder 2kg od našeho předního výrobce Sonubaits jde pořídit online ve výprodejové akci! Zrovna nyní za cenu 351 Kč.