Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Riviere - Řeka
Značka: Sensas
135 Kč
Ověřit dostupnost
Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody...

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy.

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy. Slaná chuť krmení donutí k příjmu potravy i velmi opatrné a netečné ryby. Krmení má spíše jemnější strukturu a tmavou barvu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Bremes – Cejn cejn, velká ryba karamel/vanilka střední střední
Etang – Jezero cejn, plotice koriandr/konopí malá malá
Gardons – Plotice plotice konopí/oříšky malá malá
Riviere – Řeka velká ryba čokoláda střed
Exkluzivní produkt můžete získat mimo jiné tu zařazený v rubrice krmítkové směsi. Získejte akční kousky z této populární sekce za nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další skvělé zboží od značky Sensas. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Sensas vyrábí skvělé zboží.

Oblíbený a kvalitní produkt Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg od skvělého a známého výrobce Sensas můžete koupit tady nyní skutečně výhodně! Pouze nyní za 135 Kč.

Vše pro vaše pohodlné rybaření za výprodejové ceny. Vybírejte podběráky, udice, navijáky nebo třeba krmiva a nástrahy za ty nejlepší internetové ceny.

© 2022, Copyright Rybářské potřeby ARECA všechna práva vyhrazena