Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. ... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Feeder
Značka: Sensas
89 Kč
Ověřit dostupnost
Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. ...

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. 

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně posilovačů což je nečiní tak ostrými. Jsou vhodné pro běžný rybolov a pro závody, kde je potřeba použít slabší krmení. Díky jejich menší koncentrovanosti se dají snadněji míchat a kombinovat. I tak udrží rybu v krmném místě po dlouhou dobu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Carper – Kapr Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Rouge – Kapr červený Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Jaune – Kapr žlutý Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Feeder Velká ryba oříšky Tento skvělý výrobek Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg od našeho známého výrobce Sensas jde koupit zde teď právě za parádní cenu! Ve skvělé akci za 89 Kč.

Vše pro vaše pohodlné rybaření za výprodejové ceny. Vybírejte podběráky, udice, navijáky nebo třeba krmiva a nástrahy za ty nejlepší internetové ceny.

© 2022, Copyright Rybářské potřeby ARECA všechna práva vyhrazena