Sensas Krmítková směs 3000 Carp Tasty 1kg

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Carp Tasty 1kg - Scopex
Značka: Sensas
139 Kč
Ověřit dostupnost
Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné...

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné kousky kukuřice.

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné kousky kukuřice. Díky své pronikavé vůni a barvě láká toto krmení kapry z velké vzdálenosti. Lze jej použít do jakéhokoliv typu krmítka i pro běžné vnadění. Krmení je určeno pro celoroční použití. Vhodné pro všechny typy stojatých nebo tekoucích vod.

Tento akční produkt získáte jednoduše tu na našich stránkách ve známé rubrice krmítkové směsi. Prozkoumejte vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené produkty značky Sensas. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Sensas Krmítková směs 3000 Carp Tasty 1kg od známého dodavatele Sensas najdete na našich stránkách teď za skvělou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 139 Kč.