Sensas Krmení 3000 Club Carpes Rouge 1kg

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě jsou jemná, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně... více informací »
Sensas Krmení 3000 Club Carpes Rouge 1kg
Značka: Sensas
95 Kč
Ověřit dostupnost
Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě jsou jemná, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně...

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě jsou jemná, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně posilovačů což je nečiní tak ostrými. Jsou vhodné pro běžný rybolov a pro závody, kde je potřeba použít slabší krmení. Díky jejich menší koncentrovanosti se dají snadněji míchat a kombinovat. Udrží rybu v krmném místě po dlouhou dobu.
Carpes je osvědčené sladké kaprové krmení. Červená barva je ideální do přikalené vody.
VIDEO RECEPTY
Sensas recept 5: KAPR EKO – LÉTO – UNIVERZÁL

VIDEO PREZENTACE:
Zlevněný výrobek Sensas Krmení 3000 Club Carpes Rouge 1kg naleznete právě nyní tady u nás v kategorii rybářské návnady. Nyní můžete koupit unikátní zboží z této populární kategorie za internetové ceny!

Tento exkluzivní výrobek Sensas Krmení 3000 Club Carpes Rouge 1kg od známé společnosti Sensas dostanete momentálně na webu za rozumné peníze. Nyní pořídíte za 95 Kč.