Sensas Krmení 3000 Brune Etang (jezero-hnědá) 1kg

3000 Brune je součástí špičkové závodní řady krmení série 3000. Má tmavě hnědou barvu a jemnější strukturu. Ve vodě rychle pracuje a kolem... více informací »
Sensas Krmení 3000 Brune Etang (jezero-hnědá) 1kg
Značka: Sensas
139 Kč
Ověřit dostupnost
3000 Brune je součástí špičkové závodní řady krmení série 3000. Má tmavě hnědou barvu a jemnější strukturu. Ve vodě rychle pracuje a kolem...

3000 Brune je součástí špičkové závodní řady krmení série 3000. Má tmavě hnědou barvu a jemnější strukturu. Ve vodě rychle pracuje a kolem krmného místa vytváří atraktivní hnědý oblak, který láká ryby z větší vzdálenosti. Je vhodné do studenější a čisté vody nebo pro období špatného braní, na silně prochytávané vody. Je použitelné po celý rok. Nový obal zaručuje čerstvost všech složek krmiva pro jeho maximální účinnost. Balení 1 kg.
3000 Brune Etang – jezero, dobře tvoří mrak
Hodně žádaný produkt můžete koupit rovněž na našich stránkách umístěný v sekci rybářské návnady! Máme pro vás akční výrobky z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Věhlasná značka Sensas nabízí prvotřídní výrobky. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Sensas. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Sensas Krmení 3000 Brune Etang (jezero-hnědá) 1kg s pečetí kvality od značky Sensas naleznete již dnes ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 139 Kč.