Savage Gear Wobler SG 3D Sticklebait Tailspin Sinking 6,5cm 9g

Velmi univerzální nástraha, se kterou se dá házet opravdu daleko. Má skvělou akci při propadu, tak i při tahání ke břehu. Nástraha vibruje a... více informací »
Savage Gear Wobler SG 3D Sticklebait Tailspin Sinking 6
Značka: Savage Gear
229 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi univerzální nástraha, se kterou se dá házet opravdu daleko. Má skvělou akci při propadu, tak i při tahání ke břehu. Nástraha vibruje a...

Velmi univerzální nástraha, se kterou se dá házet opravdu daleko.
Má skvělou akci při propadu, tak i při tahání ke břehu. Nástraha vibruje a háže odlesky současně, čímž dokonale provokuje ryby k útoku. Ideální vedení je navíjet nástrahu různými rychlostmi a pak ji nechat propadnout. Nový produkt Savage Gear Wobler SG 3D Sticklebait Tailspin Sinking naleznete také tu na našich stránkách v oblíbené sekci rybářské návnady. Nyní koupíte oblíbené výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný výrobek Savage Gear Wobler SG 3D Sticklebait Tailspin Sinking 6,5cm 9g od předního výrobce Savage Gear snadno pořídíte zde za výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 229 Kč.