Savage Gear Wobler Gravity Twitch SR Suspending 6,7cm 6g

Díky magnetickému systému s dlouhým litím s posuvným železným jádrem je daleko a přesné nahazování velmi snadné. Vestavěná trubková... více informací »
Savage Gear Wobler Gravity Twitch SR Suspending 6
Značka: Savage Gear
199 Kč
Ověřit dostupnost
Díky magnetickému systému s dlouhým litím s posuvným železným jádrem je daleko a přesné nahazování velmi snadné. Vestavěná trubková...

Díky magnetickému systému s dlouhým litím s posuvným železným jádrem je daleko a přesné nahazování velmi snadné. Vestavěná trubková chrastítka, která vydává velmi charakteristický zvuk. Při stálém načítání se návnada kolísá a kope provokativně a běží rovně i v silnějším proudu. Nástraha dokonale napodobuje malou kořist a díky neuvěřitelným detailům tisku fotografií je dravá ryba bez váhání zasažena. Návnady se pozastavují při delších zastaveních rotace a často jsou tvrdě zasaženy v pauze. Skvělá návnada pro okouna, štiku, pstruha, osika, basu a lososa.
Tento nejprodávanější produkt máte možnost sehnat v pohodě na našem webu zařazený v sekci rybářské návnady! Nyní můžete najít zlevněné kusy ve zmíněné sekci za nejnižší cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Savage Gear Wobler Gravity Twitch SR Suspending 6,7cm 6g od skvělé a známé značky Savage Gear jednoduše seženete na našich stránkách nyní skutečně levně! Nabídky již od 199 Kč.