Savage Gear Wobler 3D Sticklebait Twitch Sinking 4,5cm 4g

Nástraha založená na 3D skenování skutečné živé koljušky, která vyniká neuvěřitelně realistickými detaily. Má vysoký hřbet a štíhlé... více informací »
Savage Gear Wobler 3D Sticklebait Twitch Sinking 4
Značka: Savage Gear
229 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha založená na 3D skenování skutečné živé koljušky, která vyniká neuvěřitelně realistickými detaily. Má vysoký hřbet a štíhlé...

Nástraha založená na 3D skenování skutečné živé koljušky, která vyniká neuvěřitelně realistickými detaily. Má vysoký hřbet a štíhlé tělo, což jí dává skvělou atraktivní akci, při stahování vydává výrazné boční záblesky a při propadu se třpytí. Perfektně pracuje i v silných proudech a dá se s ní daleko nahazovat. Skvělá nástraha na mnoho druhů dravých ryb, jako jsou pstruh, okoun, štika, tloušť.

• 3D skenované deaily
• Pevné ABS tělo
• Daleké hody
• Vestavěné chrastítko
Unikátní a žádaný výrobek máte možnost dostat rovněž na našem webu ve známé sekci rybářské návnady. Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé kategorie za akční cenu. Přední značka Savage Gear dlouhodobě dodává skvělé výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Savage Gear Wobler 3D Sticklebait Twitch Sinking 4,5cm 4g od známého dodavatele Savage Gear máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Aktuálně stojí u nás 229 Kč.