Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 15.5cm 46g

Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká... více informací »
Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 15.5cm 46g
Značka: Savage Gear
129 Kč
Ověřit dostupnost
Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká...

Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká nástraha má fantastickou akci. Sandeel je první 100% mořská nástraha od firmy Savage Gear, určená zejména pro vertikální rybolov, ale lze ji s úspěchem použít i pro klasickou přívlač a trolling. Nástraha je osazena jigovou hlavičkou se špičkovým japonským háčkem z uhlíkové oceli, který vydrží i brutální útoky velkých dravců. Vynikající nástraha na tresky, mořské vlky, halibuty a další…
 

délka 15,5 cm – včetně hlavičky
váha 46 g
reálná Sandeel (smáček) akce a profil
vynikající na mořské okouny, tresky, polaky a jakékoliv jiné predátory Tento kvalitní a levný produkt dostanete nyní tady u nás umístěný v rubrice rybářské návnady. Pořiďte si ostatní kusy z této populární sekce za báječnou cenu!

Akční výrobek Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 15.5cm 46g pocházející od značky Savage Gear jde koupit tady teď právě trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 129 Kč.