Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 12,5cm 15g 5ks

Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká... více informací »
Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 12
Značka: Savage Gear
219 Kč
Ověřit dostupnost
Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká...

Ripper Savage Gear Sandeel je unikátní a velmi přirozená imitace smáčka. Smáček je oblíbenou potravou mnoha mořských dravců. Tato měkká nástraha má fantastickou akci. Sandeel je první 100% mořská nástraha od firmy Savage Gear, určená zejména pro vertikální rybolov, ale lze ji s úspěchem použít i pro klasickou přívlač a trolling. Nástraha je osazena jigovou hlavičkou se špičkovým japonským háčkem z uhlíkové oceli, který vydrží i brutální útoky velkých dravců. Vynikající nástraha na tresky, mořské vlky, halibuty a další…
 

délka 12,5 cm 
reálná Sandeel (smáček) akce a profil
vynikající na mořské okouny, tresky, polaky a jakékoliv jiné predátory
Balení 5ks
Tento unikátní produkt máte možnost najít v pohodě na stránkách ve známé sekci rybářské návnady. Nyní najdete oblíbené produkty z této populární sekce za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel Savage Gear dodává vynikající produkty. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Savage Gear. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý produkt Savage Gear Nástraha V2 Sandeel 12,5cm 15g 5ks od výrobce se skvělou pověstí Savage Gear snadno získáte zrovna dneska za výhodné peníze! Aktuálně za super cenu 219 Kč.