Savage Gear Gumová Nástraha SG 3D River Roach Bulk 10cm

Díky neuvěřitelným detailům ze skenu skutečné říční plotice, složité detaily návnady jsou dále doplněn vůní spouštějící... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha SG 3D River Roach Bulk 10cm
Značka: Savage Gear
55 Kč
Ověřit dostupnost
Díky neuvěřitelným detailům ze skenu skutečné říční plotice, složité detaily návnady jsou dále doplněn vůní spouštějící...

Díky neuvěřitelným detailům ze skenu skutečné říční plotice, složité detaily návnady jsou dále doplněn vůní spouštějící záběry. Speciálně navržený ocasní kopýtko umožňuje realistické pohyby návnady. U dvou větších velikostí je také štěrbina pro chrastítko v ocasu a u dvou menších velikostí v ocasním můstku, pro větší zatraktivnění nástrahy. Jedná se o perfektní měkkou nástrahu na okouny, štiky a candáty, ale i na ostatní dravé ryby. Designový produkt Savage Gear Gumová Nástraha SG 3D River Roach můžete koupit bez problémů tady na stránkách v oblíbené rubrice rybářské návnady. Nyní pořídíte vyjímečné kousky z této rubriky v akci!

Unikátní a oblíbený produkt Savage Gear Gumová Nástraha SG 3D River Roach Bulk 10cm od populárního výrobce Savage Gear snadno získáte právě teď v naší nabídce za příznivou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 55 Kč.