Savage Gear Gumová Nástraha Pro Grub 6,5cm 2g

Maximální akce s minimálním úsilím – to je to, co nabízí Pro Grub. Tato nástraha s předním tělem ve stylu nymfy, roztrhaným ocasním mostem a... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha Pro Grub 6
Značka: Savage Gear
128 Kč
Ověřit dostupnost
Maximální akce s minimálním úsilím – to je to, co nabízí Pro Grub. Tato nástraha s předním tělem ve stylu nymfy, roztrhaným ocasním mostem a...

Maximální akce s minimálním úsilím – to je to, co nabízí Pro Grub. Tato nástraha s předním tělem ve stylu nymfy, roztrhaným ocasním mostem a neuvěřitelně živým a velmi tenkým kudrnatým ocasem poskytuje úžasné pohyby i při velmi nízkých rychlostech. Funguje skvěle s menšími jigovými hlavami nebo dokonce na dropshot a je to super návnada pro chytání okounů, pstruhů a candátů – i když mu dejte poloviční šanci a chytí téměř každého dravce.Tento žádaný produkt Savage Gear Gumová Nástraha Pro Grub můžete získat jednoduše tady u nás v oblíbené kategorii rybářské návnady. Připravili jsme unikátní produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento designový produkt Savage Gear Gumová Nástraha Pro Grub 6,5cm 2g od dodavatele se skvělou pověstí Savage Gear snadno najdete zde nyní za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 128 Kč.