Savage Gear Gumová Nástraha Ned Salamander Floating 7,5cm 3g

Žebrovaný design a doplňky NED Salamandera zajišťují pohyby návnady v dokonalé imitaci krmného mloka a přitahují pozornost dravých okounů a... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha Ned Salamander Floating 7
Značka: Savage Gear
150 Kč
Ověřit dostupnost
Žebrovaný design a doplňky NED Salamandera zajišťují pohyby návnady v dokonalé imitaci krmného mloka a přitahují pozornost dravých okounů a...

Žebrovaný design a doplňky NED Salamandera zajišťují pohyby návnady v dokonalé imitaci krmného mloka a přitahují pozornost dravých okounů a jiných lovných ryb. Měkký plast Duratech je vyladěn solným nálevem pro perfektní vztlak a rychlost klesání. Povedený kousek můžete koupit lehce tady na stránkách v oblíbené rubrice rybářské návnady. Prozkoumejte ještě jiné produkty z naší sekce v bezva akci! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Savage Gear Gumová Nástraha Ned Salamander Floating 7,5cm 3g od společnosti Savage Gear lze sehnat v aktuální nabídce se slevou! Zrovna nyní za cenu 150 Kč.