Savage Gear Gumová nástraha Craft Shad Motor Oil

Zadívejte se do velkých realistických měkkých očí této nástrahy a možná budete tak zmateni, že si budete myslet, že se díváte na reálnou živou... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Shad Motor Oil - 8
Značka: Savage Gear
40 Kč
Ověřit dostupnost
Zadívejte se do velkých realistických měkkých očí této nástrahy a možná budete tak zmateni, že si budete myslet, že se díváte na reálnou živou...

Zadívejte se do velkých realistických měkkých očí této nástrahy a možná budete tak zmateni, že si budete myslet, že se díváte na reálnou živou ouklej.

Zadívejte se do velkých realistických měkkých očí této nástrahy a možná budete tak zmateni, že si budete myslet, že se díváte na reálnou živou ouklej.

Tato nástraha byla inspirována těmito rybkami a je propracována do nejsložitějších detailů. Má dlouhý štíhlý ocasní můstek s T-ocasem, který se pohybuje atraktivní kopavou akcí při propadu i stahování. Štíhlé tělo dělá tuto nástrahu perfektní pro lov v hloubkách nebo proudech.

Ručně propracované detaily a malování použité na tuto nástrahu stanovují nové standardy pro gumové nástrahy.

  • Měkké oči
  • Štíhlé tělo
  • T-ocas
  • Ručně propracované a malované


Akční a ve slevě produkt máte možnost pořídit právě zde tu na našich stránkách v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární sekce za parádní cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Savage Gear vám představuje velmi kvalitní zboží.

Povedený produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Shad Motor Oil od dodavatele zboží Savage Gear snadno najdete tady teď až neuvěřitelně levně. Ceny od 40 Kč.