Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach - 8
Značka: Savage Gear
39 Kč
Ověřit dostupnost
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku

Kvalitní a oblíbený kousek Savage Gear Gumová nástraha je k dispozici ještě tady u nás v sekci gumové ryby, twistery! Nyní získáte jiné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Savage Gear. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Roach pocházející od značky Savage Gear jde sehnat u nás právě téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 39 Kč.