Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Golden Ambulance

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Golden Ambulance - 8
Značka: Savage Gear
39 Kč
Ověřit dostupnost
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku

Žádaný produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail jde sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu zařazený v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní najdete ještě ostatní zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Savage Gear představuje kvalitní produkty.

Unikátní a žádaný výrobek Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Golden Ambulance od našeho předního výrobce Savage Gear můžete najít právě teď pořád výhodně! Nabídky již od 39 Kč.