Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger - 8
Značka: Savage Gear
39 Kč
Ověřit dostupnost
Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky...

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku.

Nástrahy navržené a vyladěné samotným legendárním designérem Mads Grosell. Jejich tvar je inspirován skutečnými malými pstruhy, s klasicky kanibalsky otevřenou tlamkou, velkýma realistickýma měkkýma očima a novým unikátním designem ocasního můstku, díky kterému nástraha plave úžasně živou akcí i při velmi nízkých rychlostech.

Nástraha plave stejně dobře při stahování i při propadu. Její ručně malované detaily stanovují nové standardy ve výrobě gumových nástrah. Tato nástraha s lopatkovitým ocasem chytí snad každého dravce v okolí!

  • Skvělé ručně malované detaily
  • Otevřená tlamka pro připevnění jigové hlavičky
  • Perfektní akce ocasního můstku


Výjimečný a žádaný produkt můžete koupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené sekci gumové ryby, twistery! Připravili jsme pro vás nové produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí.

Nejprodávanější produkt Savage Gear Gumová nástraha Craft Cannibal Paddletail Firetiger od výrobce s dlouholetou historií Savage Gear jde sehnat již dnes za báječnou cenu! Akční cena od 39 Kč.