Savage Gear Gumová nástraha Cannibal Curl Tail Pike

Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve tvaru kudrlinky.  Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Cannibal Curl Tail Pike - 12.5cm 10g
Značka: Savage Gear
35 Kč
Ověřit dostupnost
Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve tvaru kudrlinky.  Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve...

Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve tvaru kudrlinky. 

Naše velmi populární nástraha Cannibal Shad ve verzi s ocasem ve tvaru kudrlinky. Ocas se pohybuje i při velmi malé rychlosti a vydává atraktivní záblesky a vibrace. Jedná se o velmi univerzální a efektivní nástrahu na štiky, okouny a candáty.

Oblíbený a kvalitní produkt Savage Gear Gumová nástraha Cannibal Curl Tail Pike můžete dostat také tu na stránkách v kategorii gumové ryby, twistery! Podívejte se na skvělé zboží ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Savage Gear. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Savage Gear Gumová nástraha Cannibal Curl Tail Pike od populární značky Savage Gear je k sehnání zde teď právě ve výhodné akci. Výhodně za 35 Kč.