Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Firetiger

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla... více informací »
Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Firetiger - 19cm 45g
Značka: Savage Gear
110 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní!  Čtvrtá dimenze byla...

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Čtvrtá dimenze byla vyvinuta prostřednictvím našeho detailního fotochromického procesu kůže a je vybavena svůdnou vůní! 

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl testován a vyladěn na dokonalost. Vůně dodává extra kouzlo, což dělá rozdíl v obtížných podmínkách. 4D Herring Shad nabízí několik pokroků. Mírně silnější přední část s hákovým kanálem zlepšuje nasazení upínací hlavy a je vhodná pro držení spirál.

Měkké oči nemohou spadnout a jsme integrovali ocasní štěrbinu pro chrastítka. Stylový sleďový profil s jeho smrtícím bokem činí tuto neuvěřitelnou návnadu ještě účinnější spolu s fotochromním procesem kůže a novou vůní!

Velmi oblíbený produkt Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Firetiger můžete nakoupit mimo jiné tady a teď na našem webu v kategorii gumové ryby, twistery! Nyní koupíte akční zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny. Významný dodavatel Savage Gear vás obohatí o skvělý sortiment Podívejte se sami!

Vynikající kus Savage Gear Gumová Nástraha 4D Herring Shad Firetiger od předního výrobce Savage Gear lze získat již dnes ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 110 Kč.