Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo Green Silver

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo Green Silver - 9cm	7g
Značka: Savage Gear
25 Kč
Ověřit dostupnost
Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních...

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. 

Vynikající nástraha se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Skvělá při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, ale i na tradičních těžších hlavičkách na jigování a vertikální přívlač. Zavalité tělo výborně sedí na všech typech jigových hlaviček. Skvělý T-ocas se pohybuje i při malých rychlostech a jeho jemný materiál dělá nástrahu velmi živou ve vodě. Jedná se o velmi univerzální a efektivní nástrahu pro lov ve sladkých i slaných vodách, která přelstí jakéhokoliv dravce. Smrtelná zejména na štiky, okouny a candáty.

Zajímavý výrobek je k získání rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice gumové ryby, twistery! Nyní můžete získat nové výrobky z této populární kategorie za rozumné peníze.

Kvalitní výrobek Savage Gear Gumová nástraha 3D Fat Minnow T-Tail Fluo Green Silver od známé kvalitní značky Savage Gear je k dostání tady teď až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 25 Kč.