Savage Gear 3D Fat T-Tail Minnow Bulk YR Fluo 9cm, 7g

Gumové nástrahy se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Jsou skvělé při... více informací »
Savage Gear 3D Fat T-Tail Minnow Bulk YR Fluo 9cm
Značka: Savage Gear
26 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové nástrahy se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby. Jsou skvělé při...

Gumové nástrahy se skvělou kolébavou a pulzující akcí. Smrtící zbraň na štiky, okouny, candáty a další dravé ryby.
Jsou skvělé při rovnoměrném stahování na lehkých hlavičkách, stejně jako při klasickém jigování s těžšími hlavičkami a při vertikální přívlači. Díky po měrně obéznímu tělu se dobře připevňují ke všem typům jigových hlaviček. Ocas T-tail se lákavě pohybuje i při pomalém vedení a měkký gumový materiál dává nástraze neskutečně živou akci. Tato imitace střevle chytí jakéhokoliv dravce ve sladké i slané vodě.
Zajímavý produkt Savage Gear 3D Fat T-Tail Minnow Bulk YR Fluo 9cm, 7g máte možnost koupit právě na našem webu v oblíbené kategorii rybářské návnady. Nyní můžete získat ještě jiné kusy z naší rubriky za výborné peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Savage Gear. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Savage Gear 3D Fat T-Tail Minnow Bulk YR Fluo 9cm, 7g od výrobce s dlouholetou historií Savage Gear k dostání zde teď právě opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 26 Kč.